Svatba

Svatba je jednou z největších, nejkrásnějších a nejdůležitějších životních událostí ženy. Bude mi potěšením být Vaší vizážistkou. Budete se se mnou cítit jako v bavlnce, postarám se o Váš dokonalý make up a účes, ale také o to, abyste se cítila dobře a pohodlně. Budu Vaší oporou ve svatební den a věřím, že klid a spokojenost je to, co ocení každá žena.
Svatební zkouška

Ideálně si ji domluvíme 1 měsíc před svatebním dnem. Doporučuji si na zkoušku vyhradit dostatek času (trvá cca 3 hodiny) a provést ji dopoledne. Líčení uvidíte na denním světle (tak jako na svatbě) a zároveň také zjistíte, jak se v něm cítíte. Celý den pak máte možnost koukat na sebe do zrcadla a otestovat, jak drží. A že drží jako španělská víra, řekla jedna z mých nevěst 😀 Na zkoušku přijďte připravená – vlásky si umyjte den předem a vyfoukejte, upravte se, jak jste zvyklá. Nepoužívejte prosím žádné masky a výživu – špatně se poté s vlasem pracuje a mohlo by to ovlivnit výsledek účesu.

Na zkoušce také doladíme časový harmonogram svatebních příprav a výsledné fotky Vám poté zašlu emailem (FB, IG, whatsapp – dle naší dosavadní komunikace). A jen závěrem, nebojte se vyslovit Vaše přání, komunikujte, jak jste nebo nejste spokojená – je to Vaše svatba a Vy se musíte cítit božsky. Udělám maximum k Vaší spokojenosti.

Markéta Horváthová